среда, 11 июля 2012 г.

САНСКРИТ - ПРАУКРАЇНСЬКА МОВА

 

Очень понравилась статья. Пусть она далеко не новая и гуляет по интернету, но я обязательно помещу ее к себе в блог.

lang

Жодна планетарна мова не оповита таким серпанком загадковості й пошанівку, як санскрит. Його називають прамовою людства, священною мовою, мовою богів.
Лише з 1762р, коли англійці загарбали Індію, до вчених світу почали надходити відомості про санскрит як мову священних книг, а отже, як найбільш давню мову планети.

І вже зовсім приголомшили світову громадськість новітні дослідження, які показали, що і санскрит, і шумерська мова виникли на берегах не тільки Гангу й Інду, Тигру чи Євфрату, а й Дніпра й інших могутніх українських рік...

Учені різних країн взагалі стають все більш одностайними в переконані, що саме на наших теренах виникла найбільш прогресивна й потужна серед земних цивілізацій індоєвропейська культура й найбільш довершена родина мов – так звані індоєвропейські мови.

Це настільки приголомшливо, що наші вчені до цих пір не можуть отямитися і прийняти цей щедрий дар світової наукової думки.

Перед тим як потрапити в індійські праліси, санскрит тисячоліттями звучав на нашій священній землі.

Із великим зацікавленням і прихильністю зустрічає український загал монографію Василя Кобилюха “Українські козацькі назви в санскриті”.

Санскрит, чомусь, “принципово” не вивчають в університетах і не досліджують у наукових інституціях. Як, до речі, і шумерську мову, Досить буде сказати, що А. Кифішин, єдиний у всьому Радянському Союзі, міг читати всі види клинописів.

І це тоді, коли після його революційних відкриттів і після студій В. Кобилюха, стало всім зрозуміло, що без санскриту й шумерської грамоти в історії України нема чого робити. І якби не дарунок долі в образі Кифішина, скрижалі Кам’яної Могили так і залишилися б непрочитаними...

А тим часом для повного їхнього опрацювання, за його ж підрахунками, Україна повинна мати щонайменше 100 знавців клинописів. Так, мабуть, і не менше, санскритологів.

І ми з жалем нині дивимося, як не знаючи санскриту, наші етимологи виводять родовід українських слів з яких завгодно мовних загумінків – і грецьких, і турецьких; і єврейських, а тільки не з праукраїнських.

А тим часом, першокорінь їх закарбовано на скрижалях санскриту. І доки наші лінгвісти не опанують цю мову жерців-волхвів, вони в своїх етимологічних борсаннях демонструватимуть те ж жалюгідне неуцтво, що й нині.

Олексій Губко(с)

Санскрит — мова праукраїнська
САНСКРИТ ВДИВЛЯЄТЬСЯ У МАТЕРИНСЬКІ ОЧІ УКРАЇНИ…
Степан Наливайко. Таємниці розкриє санскрит
Д. П. Пауков. Одна точка зору на виникнення української мови

Источник: из Интернета

1 комментарий:

  1. Українська мова - є материнська мова і спільне джерело всіх індоєвропейських мов, в тому числі санскриту і латини!

    Англійські вчені-лінгвісти Роберт Макрам, Уільям Крен і Роберт Макнійл, вивчаючи історію англійської мови, яка відноситься до германської групи мов, дійшли висновку, що її коріння криється в давній українській мові. Більш того, мова, якою користувалися люди, що жили по лінії нинішніх міст Київ – Канів – Черкаси – Кременчук – Дніпропетровськ – Запоріжжя, є, за твердженнями вчених, джерелом виникнення всіх так званих індоєвропейських мов, а також санскриту і латини.
    http://www.kozatstvo.net.ua/ua/publications/uk_r.php?d=a&i=244

    ОтветитьУдалить